Functies binnen de school

 

Rector:  Rob van der Meijden
Conrector:  
Coördinator onderwijs  Stefaan Brakkee
Coördinator leerlingzaken:  Peter Buddenberg
Decanen:  Karin ten Broek
   Mirjam Rietveld
   Harmen Fijn
   Marcel Johansen
   Emma Jane van Muijden
Roostermaker:  Mirella Brakkee/ Marc Kuijpers a.i.
Dagrooster/vervangingen:  Mirella Brakkee
Stage coördinator:  Mirella Brakkee
Verslavingsbeleid:  Cathrineke de Letter
ICT:  Robert Joris
Mediatheek:  Anke Dozy
   
Teamleiders:  
Praktisch vmbo-t alle leerjaren  Rick Ehlert
Middenbouw (klas 7 en 8)  Ingeborg de Grooth
Leerjaar 9,10:  Emanuel Klinkenberg
Leerjaar 11, 12 en examenklas:  Harmen Fijn
   
Zorg:  
Zorgcoördinator:  Oscar Nijhof
Dyslexie coördinator midden- en bovenbouw:  Carin Touwslager/ Hendrien Broens
Remedial Teacher:  Hendrien Broens
Leerlingbegeleider:  Mark van Haaften
Schoolmaatschappelijk werker:  Krystle Verkerk
Anti-pest coordinator:  Rick Ehlert
   
Vertrouwenspersonen:  
Vertrouwenspersoon leerlingen/ ouders:  Oscar Nijhof
Vertrouwenspersoon personeel:  Karin ten Broek
   Judith Aiss

 

   
Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)  
Conciërge: Robert Joris
Hoofd financiën/ controller: Jolanda Buis
Financieel administratief medewerker: Nelleke Hagoort
  Annemieke Klinkenberg
Salaris-/personeelsfunctionaris: Margit Fennema
Medewerker ouderbijdrage: Anne-Marie van der Zwan
Hoofd secretariaat: Mieke Stubbé
Administratief medewerker, receptioniste: Trudis Remmerswaal
  Marleen van der Pas
  Ida van Dongen
  Sylvie Dermul
  Annemarie Degenaar
  Bettina Abraham
Management assistente rector: Manon Vinkenborg
Management assistente bestuurder: Anna Italianer
Mediathecaris:  Anke Dozy
Technisch onderwijsassistent (Toa): Franzisca Delnaaij
Toneelkleding: Sharon Maaskant
Kantinebeheerder: Food & Facility

 

Klassenleerkrachten vwo/havo/vmbo-t/praktisch vmbo-t 2019-2020:

7.1 Wout Balsma

7.2 Bodine Bonnenberg

7.3 Irene Eekhof

7.4 Marie Louise Furnée

 

8.1 Jos Oltshoorn

8.2 Maarten Zwakman

8.3 Christiaan Naves

8.4 Cathrineke de Letter en Susanne van Schaick

8.5   Mark van Haaften                             

 

9.1 Douwe Klinkenberg

9.2 Nadine Bouma en Caspar Bik

9.3 Willem de Pous en Marije van Rijswijk

9.4 Mirjam Rietveld en Wesley Calter

9.5 Diederik ten Böhmer

9.6 Ewout Oschmann

 

 

10.1 Rhea Vincent en Frank Oele                         

10.2 Ton Huijbregts en Lieke Vega           
10.3 Tim Uneken en Joep van Montfort             

10.4 Judith Aiss en Nico de Grooth                            

10.5 Marcel Nieuwland

10.6 Rimmert Leverland

 

11.1 Harmen Fijn 

11.2 Chris van Eck

11.3 Marije van Rijswijk

11.4 Emma Jane van der Muijden

 

 

12.1 V6 Marcel Johansen

12.2 V6 René Lelieveld

12.3 H5 Barbara Collette