Functies binnen de school

 

Rector:  Jeroen van Arendonk
Conrector:  Sietske Asselbergs
Coördinator onderwijs  Stefaan Brakkee
Coördinator leerlingzaken:  Rick Ehlert
Decanen:  Karin ten Broek
   Mirjam Rietveld
   Harmen Fijn
   Leo Rijkaart (Marcel Johansen)
Roostermaker:  Maréne Kortmann
Dagrooster/vervangingen:  Mirella Brakkee
Stage coördinator:  Jeroen van Arendonk
Verslavingsbeleid:  Cathrineke de Letter/ Sietske Asselbergs
Communicatie:  Manon Vinkenborg
ICT:  Robert Joris
Mediatheek:  Anke Dozy
   
Teamleiders:  
Middenbouw  Ingeborg de Grooth
Praktisch vmbo-t  Eelke van Dijken
Leerjaar 9,10:  Emanuel Klinkenberg
Leerjaar 11, 12 en examenklas:  Hanneke van den Bosch
   
Zorg:  
Zorgcoördinator:  Janoes Vermeijden
Dyslexie coördinator midden- en bovenbouw:  Carin Touwslager/ Hendrien Broens
Remedial Teacher:  Hendrien Broens
Leerlingbegeleider:  Laura van Huuksloot
Schoolmaatschappelijk werker:  Marjolein Deelen
   
Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)  
Conciërge: Robert Joris
Hoofd financiën/ controller: Jolanda Buis
Financieel administratief medewerker: Nelleke Hagoort
  Annemieke Klinkenberg
  Anneke de Zwart
Salaris-/personeelsfunctionaris: Wilfred Krullaards
  Anneke de Zwart
Medewerker ouderbijdrage: Anne-Marie van der Zwan
Hoofd secretariaat: Mieke Stubbé
Administratief medewerker, receptioniste: Trudis Remmerswaal
  Marleen van der Pas
  Ida van Dongen
  Mauricette Zeeders
  Annemarie Degenaar
  Bettina Abraham
  Mirella Brakkee
Management assistente rector: Manon Vinkenborg
Management assistente bestuurder: Anna Italainer
Mediathecaris:  Anke Dozy
Technisch onderwijsassistent (Toa): Franzisca Delnaay
Toneelkleding: Sharon Maaskant
  Grace Palm
Kantinebeheerder: Amber van Velden (Food & Facility)

Klassenleerkrachten vwo/havo/vmbo-t/praktisch vmbo-t:

7.1 Wout Balsma

7.2 Asley North

7.3 Annemiek Smit

7.4 Bodine Bonnenberg

7.5 Brigy Looijschelder

7.6 Marie Louise Furnée                                      

 

8.1 Jos Oltshoorn

8.2 Christiaan Naves

8.3 Maarten Zwakman/ Susanne van Schaick

8.4 Cathrineke de Letter

8.5 Jurrien Matla

8.6 Peter Buddenberg

 

9.1 Nadine Bouma en Harmen Fijn                            

9.2 Emma Jane vd Muijden en Rick Ehlert                        
9.3 Cees van Halen en Irene Eekhof                  

9.4 Mirjam Rietveld en Sander Langhout                              

9.5 Ewout Oschmann/ Emma Jane vd Muijden

9.6 Floris v. Veen

 

10.1 Carin Touwslager en Caspar Bik

10.2 Lodewijk Matla  en Renée Lelieveld

10.3 Sasha Maruscheva / Arthur Polderman

10.4 Barbara Collette en Joep van Montfort
10.5 Rimmert Leverland

10.6 Marcel Nieuwland

 

11.1 Karin vd Broek en Marcel Johansen

11.2 Marije van Rijswijk en Ton Huijbregts

11.3 Nico de Grooth  en Judith Aiss

12    Hanneke vd Bosch en Frank Oele

Ex. H/V Peter Huizing en Chris van Eck